Cam Tavan Karaburun

Cam Tavan Karaburun Firması | Cam Çatı

Tavan bir çok farklı yapı işlerinde uygulanan ve bir çok modeli olan bir uygulamadır. Kış bahçesi, teras kapatma, pergola yapımında veya veranda kapama işlerinde Cam Tavan Karaburun seçilebilmektedir. Cam çatı veya cam tavan olarak da adlandırılan sistem uzmanlık gerektiren bir çok detay noktaları vardır. Uygulama genel olarak, alüminyum, cam ve izolasyon malzemelerinden oluşturmaktadır. Cam tavan 2021 fiyatlarımız güncellenmiştir. Aşağıda modellere bağlı cam tavan fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Kullanılan cam çeşitleri fiyatları farklılaştıran ana malzeme grubudur.

Cam tavan İzmir
Cam tavan Karaburun firmaları

Cam Tavan Modelleri

Cam tavan modelleri veya cam çatı modelleri aynı ürünü ifade eden iki farklı tanımlama… Kullanım özelliklerine göre iki ana model grubundan bahsedebiliriz. Sabit tavan camlama ve motorlu cam çatı uygulaması. Tekcamlı cam tavan veya ısıcamlı cam tavan modelleri.

Cam tavan çatı kış bahçesi İzmir
Cam tavan çatı kış bahçesi Karaburun firması

Sabit Cam Tavan Karaburun (Açılmayan Cam Tavan)

Sabit cam tavan genellikle kış bahçesi ve teras kapatma işlerinde kullanılır. Su alma sorunlarına karşı en güvenilir sistemdir. Gece yıldızları seyredebilmenin konforu ve doğa ile iç içe olmanın en kolay yolu cam tavan… Cam tavan alüminyum profilleri ve cam çeşitleri ile kurulumu pratik ama titiz bir montaj isteyen sistemdir. Kısaca kurulum aşamasından bahsedecek olursak;

Sabit cam tavan İzmir
Sabit cam tavan modelleri Karaburun
Sabit Cam Tavan Montajı

1- Zemine 10×10 cm kalınlığında taşıyıcı alüminyum profillerin monte edilmesi. Bu kutu profiller kendinden oluk çıkışı ile estetik tamamlama sağlanır. İstenilen renklerde boyanabilir.

Cam tavan alüminyum profilleri İzmir
Cam tavan profilleri Karaburun

2- Duvara duvar profillerinin montajı. 3- Alüminyum oluk profilinin ön taşıyıcı ayaklara montajı.

Cam çatı İzmir
Cam çatı Karaburun uygulamaları

4- Cam taşıyıcı profillerinin montajı. Bu aşamada cam ölçüleri alınır. Tahmini 10-15 gün içerisinde seçilen cam yerine takılır. 5- Üst kapak profilleri conta yardımı ile yerine takılır. 6- İzolasyon en kaliteli cam tavan silikonu ile dikkatlice yapılır. İşlem tamamlanır.

Cam tavan alüminyum profilleri
Cam tavan alüminyum profil çeşitleri
Sabit Cam Tavan Cam Çeşitleri

Cam tavan veya cam cam çatı için kullanılabilecek camlar, lamine, temperli, lamine temperli, temperli çift cam, temperli lamine çift cam olarak sayabiliriz. Lamine cam en az 4+4 lamine kullanılmalıdır. 5+5 lamine veya 8+8 lamine cam çeşitleri cam ölçülerine bağlı kullanılabilir. Elbette cam ara mesafesinin 1 metreyi geçmesini önermiyoruz.

Çift Akıntı Cam Tavan Sistemleri
Çift akıntı cam tavan
Çift akıntılı cam tavan sistemleri

Temperli camlar 8 mm, 10 mm, 16 mm olmak üzere kullanılabilir. En ideal temperli cam versiyonu 10 mm temperli camdır. Lamine temperli cam çeşitleri ise yukarıda saydığımız cam kalınlıkları ile aynıdır.

Tek Akıntı Cam Tavan Sistemleri
Tek akıntı cam tavan İzmir
Tek akıntı cam tavan sistemleri Karaburun

Isıcam seçenekleri arasında temperli ısıcamlar, lamine temperli ısıcam, lamine ısıcam ve konfor cam özelliği ilave edilen camlar seçilebilir. İzolasyon işlerinde nötr silikon, dayson veya NP-1 yalıtım malzemeleri kullanılabilir.

antrasitgri cam tavan sistemleri İzmir
Antrasitgri cam tavan sistemleri Karaburun

Motorlu Cam Tavan Sistemleri Karaburun

Motorlu cam tavan istenildiğinde açılan istenildiğinde kapalı kullanılabilen çatı modelidir. Ancak fiyat açısından müşterilerimizi zorlamaktadır. Motor ve çekici sistemleri ile cam paneller ray profiller içerisinde geriye doğru çekilir ve ileriye doğru itilir.

Motorlu cam tavan İzmir
Motorlu cam tavan sistemleri Karaburun

Sabit cam tavanda kullanılan tüm cam çeşitleri motorlu cam tavan modelinde de kullanılabilir. Cam renkleri önümüzde seçenek fırsatı sunar. Füme, bronz, mavi, yeşil, ve istenilen renk(lamine camlar ile sınırlı) cam kullanılabilir. Seçilen motor markaları, Somfy, Becker veya Mosel olabilir.

hareketli motorlu cam çatı İzmir
Hareketli motorlu cam çatı Karaburun firması

Cam Çatı Alüminyum Sistemleri Üzerine Neler Yapıyoruz?

Öncelikle güvenlik endişelerine karşı çözüm geliştirmek için çalışıyoruz. Korkuluk, kapı-pencere, cephe sistemleri, bina emniyet kapıları üretiyoruz. Kompozit cephe giydirme sistemleri, villa giriş kapısı, otomatik garaj kapıları gibi günlük kullanımın içerisinde olan ürünleri hazırlıyoruz. Teras kapatma ve cam tavan işleri için linke tıklayabilirsiniz; http://hekimogluferforje.com/teras-kapatma-Karaburun-modelleri/    

Üç akıntı cam tavan İzmir
Üç akıntı sabit cam tavan Karaburun

Hekimoğlu Cam Tavan taahhütlerinde üzerine aldığı işleri sipariş aşamasında olsun atölyede üretim aşamasında olsun görsel açıdan daha mükemmel ve estetik hale getirmek için çalışır. Her konut kendi tarzı ile var olmuştur.

Cam Tavan Fiyatları Karaburun

Cam tavan fiyatları 2021, sabit cam tavan modelinde başlangıç fiyatı 1.400,-TL’dir. Motorlu cam tavan ise 2.400,-TL başlangıç fiyatıdır. Fiyatlar cam, alüminyum ve izolasyon malzemelerinin kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Yada platformu hazırlamak için yapılacak ekstra işlemler de fiyata yansımaktadır.

Cam çatı kış bahçesi İzmir
Cam çatı uygulamaları kış bahçesi Karaburun

İlkelerimiz

Öncelikle müşteri ile sorun yaşamadan işlerimizi tamamlamak baş ilkemizdir. Ne istediğinizi tam anlayıp kullanılacak malzemeleri belirliyoruz. Özellikle sistem seçimini kararlaştırıp sözleşme ile tespit ediyoruz. Yola nasıl çıktıysak öylede tamamlamak için gayret ediyoruz. Başaramayacağımız veya yapamayacağımız işlere taahhüt vermiyoruz. Tüketici yanıltmak gibi bir olumsuz sürecin içerisinde olmuyoruz.  Cam balkon sorunları hakkında bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz; CAM BALKON SORUNLARI Planlama ve işin akışını ciddiye alıyor müşterilerimizle bu planımız paylaşıyoruz. Zamanın ne kadar kıymetli olduğunu asla unutmuyor işlerimizi gününde tamamlamaya özen gösteriyoruz. Anlaşılan özelliklere sahip ürünler ile imalatlarımızı gerçekleştirmek her zaman ciddiyetle üzerinde durduğumuz konudur. Montaj bölgesinin güvenliği ve mevcut zemin malzemelerinin korunmasına azami özen gösteriyoruz. Cam tavan profil renkleri, cam tavan nasıl yapılır, cam tavan cam renkleri, cam tavan cam modelleri, cam tavan renkleri, cam tavan aksesuarları, cam tavan nasıl hesaplanır, cam tavan metrekare bulma, cam tavan fiyatı, cam tavan imalatı, cam tavan firması, cam tavan su alır mı? Isıcamlı cam tavan fiyatları, ısıcamlı cam tavan, cam tavan perdesi nasıl takılır, cam tavan zip perde renkleri gibi kelimeler ile arama yapan müşterilerimiz için ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz. Cam tavan Karaburun